• Rada Rodziców

Członek: Diana Dawidowska

Członek: Anna Sulewska

Szanowni Rodzice!

Rada Rodziców zwraca się do Państwa z ogromną prośbą o wpłaty na rzecz Rady Rodziców naszej szkoły w kwocie 50 zł od rodziny.
        Nie ukrywamy, iż zależy nam na czasie i będziemy bardzo wdzięczni za dokonywanie wpłat w najbliższych miesiącach.
        Jeżeli jednak suma ta przekracza Państwa możliwości prosimy o wsparcie w każdej dowolnej kwocie.
        Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych pociech, a to ich dobro jest dla nas najważniejsze. Dzięki wpłatom możemy wspierać i nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszej szkoły.
        Bardzo chcielibyśmy pomóc dofinansować wszystkie wartościowe i wymagające wsparcia inicjatywy.

Wpłaty na Radę Rodziców - prosimy kierować na konto: 20 1020 4724 0000 3402 0102 5493 z opisem kogo dotyczy wpłata.

Z góry dziękujemy